Další služby
Svatební a párty limuzína
Naše limuzína na svatbu a jinou příležitost Vám dodá příjemný pocit, o kterém sní mnoho lidí. Naleznete zde komfort a pohodlí včetně veškerých služeb, které k limuzíně patří. Prodloužená limuzína Lincoln Vás odveze, kam jen si budete přát. Limuzína s řidičem není jen pro celebrity a ředitele firem, pronájem limuzíny si může dovolit každý. Limuzínu můžete využít pro Váš svatební den pro nevěstu i ženicha.Rozlučka se svobodou, oslava narozenin, obchodní jednání, zapůsobit na ženu a mnoho dalších událostí.
Hudba k obřadu
Nabízíme ozvučení obřadu. Možnost doprovodu na kytaru.
Nabízíme vám to nejlepší pro každou vaši svatbu, párty, zahradní slavnost, firemní oslavu a mnoho dalších využití. Pořádáte malou rodinnou oslavu, svatbu a potřebujete párty stan nebo se snažíte zorganizovat velkou firemní akci pro všechny zaměstnance? Podívejte se naši nabídku pronájmu párty stanů kterou nabízíme na celém území ČR. Vše zařídíme přesně podle vašich představ. Nabízíme mnoho dalšího. Sestavíme Vám program a cenovou nabídku na míru. Napište nám. 
Svatební ohňostroje
Ke svatebních ohňostrojům, které již v nabídce máme připravujeme například rudá ohnivá srdce s dalšími pyrotechnickými výrobky. Jsou to efekty laděné barevně do stříbrné a bílé barvy a to jak přízemní tak i výškové. Velice zajímavá podívaná. Svatební  srdce o rozměrech 2×2 metry s možností ohnivých iniciálů novomanželů
Fakír na svatbu
Hledáte originální fakírské vystoupení? Chcete své hosty překvapit něčím, co dosud většina z nich viděla jen na televizních obrazovkách. Na vaší akci z nějakých důvodů nelze zrealizovat ohňostroj.
Mobilní Bar na svatbu
Barman na svatbě, celý večer míchá předem stanovené drinky dle svatebního nápojového lístku.
Barmanská show
Barmanská show na svatbu. Zpestření programu pro vaše svatební hosty.
Kouzelník na svatbu
Kouzelník na svatbě se stává čím dál více žádaný nejen díky atraktivní zábavě pro svatebčany, ale také z důvodu vyplnění mezery při fotografování novomanželů, během které většinou nemají hosté možnost jiné zábavy. Vystoupení je zahájeno kouzlem pro novomanžele, ve kterém se spojí síla lásky a magie.
Fotokoutek na svatbě
Přemýšlíte čím zpestřit Vaší akci a potěšit svagtební hosty? Chcete, aby hosté měli na Vámi pořádanou akci vzpomínku a bavili se? Velké množství masek, paruk a dalších rekvizit, tudíž je každá fotka jedinečná. Návštěvník si tak ze svatby odnese originální dárek – vlastní netradiční fotografii s přáteli, rodinou či kolegy. Navíc si u toho užije spoustu zábavy!
Svatební hry pro inspiraci.
Další nabídka aut na vaší svatbu.
Nabídka se postupně doplňuje na stránkách naší limuzíny. http://partylimuzina.cz/cz/dalsi-auta
Hlídání dětí na svatbě
Nechcete se starat o své děti na svatbě. Pozvěte si naše svatební chůvičky. Budou děti hlídat, připraví pro ně program.
Malování na obličej - bodypainting
Program jak pro děti, tak pro dospělé.