Reference
20
čen
2020
Nicol a Michal
Šluknov
Touto cestou bych chtěla velmi poděkovat p. Šmidovi za profesionální přístup, ochotu, vstřícnost, příjemné vystupování za nádhernou svatební jízdu v bílé limuzíne, která velmi zprijemnila tento výjimečný den mé dcery. Z celého srdce Vám ještě jednou děkuji.
31
srp
2019
Ivana a Luboš Ptáčkovi
Bývalá fara Hnojice
POZOR, POZOR, POZOR !!!! Pokud hledáte toho nejlepšího DJ, nejúžasnějšího moderátora, nejskvělejšího průvodce hrami, tak je to právě tento DJ - Jarek Šmída. Nejen, že s tímto DJ byla úžasná spolupráce po telefonu a i po stránce elektronické, ale také poskytuje své služby za skvělé penízky. Vážení budoucí novomanželé, pokud se rozhodnete mít svatbu, nemá cenu už šetřit, ale spíš jít po stránce kvalitní a toto a i více Vám zajistí Jarek. Moc děkujeme, že jste mohl být v tento den s námi, nesmírně si toho vážíme.
31
srp
2019
Veronika a Ondřej Šípkovi
Císařov
Chtěli bychom touhle cestou ještě jednou poděkovat panu M.Papouškovi jak skvěle nám na svatbě rozproudil zábavu. Celková komunikace byla naprosto skvělá během pár mailu jsme sladili naše přání a vše v daný den odpovídalo tomu jak jsme si to představovali. Zažehnal nám jeden organizační šum a hosté si vůbec nevšimli,že se něco děje. Je to prostě borec. Písně hrály přesně takové jakou měli hosté náladu a vše do sebe krásně zapadalo. I zastánci kapely druhý den uznali, že jsme si vybrali fakt dobře. Ještě jednou děkujeme moc, že jste tam snami byl. Jste úžasnej ❤️
27
čec
2019
Lenka a Jakub Procházkovi
Bělecký Mlýn u Ptení
Touto cestou bychom chtěli poděkovat vstřícnému,ochotnému,milému a příjemnému svatebnímu Dj Michalovi Papouškovi za perfektní hudbu a ozvučení na naší svatbě a také za přípravu svatebních her a jejich vtipné komentování:-)S Michalem jsme byli velmi spokojeni,každému zahrál na přání a my jsme se skvěle bavili a tancovali až do noci.Moc děkujeme a Michala Papouška velice doporučujeme!
19
čec
2019
Alena a Jirka
Prostějov
Svatebního DJ Jardu znám už několik let a když jsme se s partnerem zasnoubili, okamžitě jsem kontaktovala Jardu, aby měl v termínu naší svatby čas, protože jsem moc chtěla, aby zrovna on naši svatbu hrál. Doporučuji Jardu všemi deseti. Postaral se o krásnou a přátelskou atmosféru, nevázla zábava a hosté se bavili. Vše, na čem jsme se domluvili nám bylo splněno a nebyl problém. Jari, jsme moc rádi, že jsi byl v náš den D s námi a děkujeme! A+J
13
čec
2019
Lukáš a Lenka
Samotišky
DJ Libor byl velice profesionální, zkušený, flexibilní, vstřícný a sympatický. Měl výborné technické vybavení a vychytávky, které se perfektně přizpůsobily možnostem prostředí svatební veselky. A to i přes to, že právě tyto možnosti byly vlivem "uremcaných" sousedů značně omezené. Měl skvělý playlist, vyšel beze zbytku vstříc našim hudebním přáním a kromě toho byl schopen některé písně i osobně zazpívat a to v perfektní kvalitě. S jeho prací a přístupem jsme byli velice spokojeni a Libora doporučujeme.
13
čec
2019
Mírek a Maruška
Hrbov
Nejlepší DJ Jaromí šmída jakého jsme si mohli vybrat. Měl každou písničku kterou jsme si vymysleli. Díky tomuto pánovi se z naší svatby stala jedna veliká párty a všichni se skvěle bavily. Pan DJ měl úžasnou energii, pokud se rozhodujete jestli kapelu nebo DJ rozhodně zvolte pana Jaromíra.
29
čen
2019
Kateřina a Salvatore
Čeladná
Jaromír Šmída= nejlepší DJ, kterého jsme mohli vybrat. Na naší internacionální svatbě - Česko-italsko-německé se postaral o to, aby taneční parket nikdy nebyl prázdný. Skvělý přístup, super výběr písní, splnění všech přání. Doporučujeme stoprocentně! Lepšího DJ bychom nenašli. Všichni se bavili dlouho do noci. Ještě jednou DĚKUJEME!
28
čen
2019
Lucka a Honza
Dlouhá Lhota
DJ Jaromír Šmída byl úplně úžasný. Měli jsem ho jako dj na naší svatbě a písničky dokonale prolínal, nebyly cítit žádné ostré přechody. Sám hlídal i čas dle našeho programu a dopředu ohlásil např. krájení dortu, aby hosté věděli. Hrál písničky na přání :) Moc děkujeme a určitě doporučujeme!!!! :)
15
čen
2019
Katka a Laďa
Velká Bystřice
Dlouho jsme přemýšleli, jestli pozvat na svatbu DJ nebo živou kapelu. Nakonec jsme vybrali DJ Jarka Šmídu a byla to nejlepší volba! Přestože jsme mu předem nedali žádný vybraný playlist, tak se nám přesně trefil do vkusu, zahrál spoustu z našich oblíbených písní, výtečně moderoval a bavil hosty v průběhu celého dne a splnil každé vyslovené přání, dokonce i paso doble pro našeho kamaráda tanečníka :) Tímto mu ještě jednou děkujeme, že přispěl k dokonalé atmosféře našeho dne!
27
zář
2018
Peťa a Vláďa
Kamínka u Roštína
DJ Michala můžeme jedině doporučit. Výborně se s ním komunikuje, prakticky jsme si během pár emailů sladili naše představy s jeho možnostmi, stihli zažehnat i jednu termínovou krizi a vše dopadlo na jedničku dle našich představ. Michal umí hudbu neskutečně přizpůsobit náladě hostů, rozproudit zábavu, zahraje jakoukoliv písničku na přání. Po celou dobu jsme se my i naši hosté neskutečně bavili a parket doslova praskal ve švech. Ještě jednou moc děkujeme. Peťa a Vláďa
22
zář
2018
Jitka a Tomáš
Nemojany
Milý pane Papoušku, rádi bychom vám ještě jednou poděkovali za skvělou hudbu na našem svatebním dni. Děkujeme za všechny rady, pomoc s výběrem písní a hlavně za perfektně odvedenou práci během našeho dne. Všichni jsme si den užili a co jsme si vysnili, to se naplnilo. Kdybychom se měli rozhodnout znovu, jestli využít Vašich služeb svatebního DJ, opět bychom si vás vybrali! Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů :) Jitka a Tomáš Zbořilovi
22
zář
2018
Jitka a Tomáš
Nemojany u Vyškova
Milý Dj Michale, rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za skvělou organizaci a moderování našeho svatebního dne. Děkujeme za všechny rady při přípravách, pomoc s výběrem písniček a hlavně za perfektně odvedenou práci během našeho dne. Všichni jsme si den užili, a co jsme si vysnili, to se naplnilo. Kdybychom se měli rozhodnout znovu, jestli využít služeb svatebního Dj, opět bychom si Vás vybrali! Ještě jednou děkujeme a srdečně zdravíme Jitka a Tomáš Zbořilovi
15
zář
2018
Tomáš a Lucka
Litomyšl
Rádi bychom poděkovali DJ Michalovi za perfektní a profesionální ozvučení a moderování naší svatby. Splnil na jedničku všechna přání, která k němu v průběhu svatebního večera dorazila. Ačkoliv jsme ho dopředu vůbec neznali a před svatbou si vyměnili pouze pár emailů, nyní již máme jasno, kdo nám bude hrát na dalších oslavách. T & L
08
zář
2018
Kateřina a Pavel Johnovi
OLOMOUC
Ještě jednou moc děkuju panu Šmídovi za skvělou práci na naší svatbě. Splnil naše požadavky na hudbu a hlavně skvěle dokázal vystihnout, kdy zahrát jakou písničku. Parket byl díky jeho výběru prakticky pořád plný a ještě druhý den někteří hosté psali a chválili jakého jsme měli Dj!
15
srp
2018
Kacenka & Fanousek Sykorovi
Olomouc
DJ Jarka moc doporucujeme! Perfektni domluva, profesionalni pristup, splneni nasich hudebnich prani a vytvoreni skvele atmosfery behem cele nasi svatby. Doufam, ze se brzy uvidime na nejake oslave. Dekujeme! :-)
11
srp
2018
Marťa a Zuzka Krátcí
Prostějov
Dobrý den, chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat panu Šmídovi, který je vynikají DJ a umí svoji práci odvést perfektně. Nejen, že zahrál cokoliv nás napadlo, moderoval nám svatební hry, ale napomáhal nám tak udělat náš den ještě krásnější. Děkujeme!! Novomanželé Krátcí :)
21
čec
2018
Alina a Jan
Kroměříž
DJ Jarek byl velmi vstřícný a ochotný. Volbou písniček vtipně reagoval na situace, které se právě odehrávaly, například, když při krájení dortu pustil soud track z Rockyho. Hosté byli s DJ všeobecně spokojení.
07
čec
2018
Terka a Petr
Olomouc
DJ Michal hrál na naší svatbě a neměli jsme jedinou výhradu. Vše podle našich přání a očekávání. Profesionální a přesto přátelský přístup. Děkujeme.
06
čec
2018
Daniela Jakub
Chrastava
Pan Šmída byl DJ na naší svatbě a jsem za tento výběr velmi ráda. Hudba byla přesně podle našich představ a nabídka karaoke přišla vhod. Domluva byla uplně super. Viděli jsme se až na svatbě takže vše probíhalo prostřednictvím emailu. Za nás určitě mohu doporučit. :)
23
čen
2018
Petra a Luděk
Buchlovice
Dj Michal odvedl svou práci na výbornou. Skvěle hrál, všem extra požadavkům vyhověl (i když to nebylo vždy úplně snadné), úžasně a s citem moderoval. Za nás rozhodně doporučujeme. PaL
22
čen
2018
Kamil a Markéta
Ostrov
Dobrý den, svatební DJ Michal Papoušek se na naší svatbě ukázal jako naprostý profesionál. Podrobili jsme ho jednou z nejtěžších zkoušek a to když jsme změnili lokaci svatební hostiny a jemu jsme to zapomněli sdělit. Dokázal se s námi spojit i v místě bez telefonního signálu a stejně dorazil včas na to aby mohl začít hrát podle plánu. Jeho hudební produkce zvedla kvalitativní úroveň naší svatby několikanásobně a všichni svatebčané se brzy pustili do tance. Svou hudební produkci doplnil o bystré komentování i tradiční svatební soutěže k pobavení. Za nás zkrátka 110% výkon, za který mnohokrát děkujeme.
16
čen
2018
Kateřina a Martin
Velké Meziříčí
Dobrý den, Chtěli bychom jestě jednou poděkovat DJ Liborovi za vynikajíc)í hudební produkci a to nejenom za nás, ale predevším za všechny účastníky naší svatby, kteří se i diky němu výborně bavili (jak bylo vidět na plném parketu).
16
čen
2018
Veronika a David
Drevníky
Chtěli bychom poděkovat DJ Michalovi za výborně odvedenou práci v náš den D. Celý večer byl odmoderován na jedničku, DJ byl vtipný, bavil všechny svatebčany. Čistý zvuk a kvalitní aparatura... Michala jsme osobně neznali, vybírali jsme ho dle recenzí na internetu a všem vám ho můžeme jen doporučit. Ještě jednou díky!
09
čen
2018
Katka a Tomáš
Rusava - Bystřice pod Hostýnem
Zdravime všechny, chtěli bychom moc moc poděkovat DJ Michalovi. Je to naprosto úžasný a milý člověk, který nám zpříjemnil náš den hraním těch nejlepších písniček. Komunikovali jsme spolu pouze přes mail a vše bylo dokonalé. Moc děkujeme a vřele všem doporučujeme. Až budeme mít rodinnou velkou akci, bereme pouze Míšu :) Katka a Tom
02
čen
2018
Martin a Nela
Belecky mlyn
DJ Michal je opravdu nejlepsi. Ochotnej se vsim rad poradi.Lepsiho Dja na svatbe si ani nedovedu představit. Hral super písničky...zabava paradni.Vsem vřele doporucujem.
26
kvě
2018
Eliška a Petr
Prostejov
DJ Michal byl nepostradatelnou součástí naší svatby. Skvěle celou svatbu odmoderoval a zahrál vše co si kdo jen přál. Skvěle sme si naši svatbu užili a to právě díky Michalovi, který výběrem hudby dotvářel tu pravou slavnostni a veselou atmosféru
05
kvě
2018
Ondra & Veronika
Dub nad Moravou
Dobrý den, rádi bychom poděkovali DJ Michalovi za skvělou hudbu na naší svatbě. Skvěle se uměl přizpůsobit našemu stylu a házel písničku za písničkou, dokonce i z našeho pubertálního věku a my si zas jednou pořádně zatancovali. Děkujeme, Verča a Ondra.
23
zář
2017
Radim a Eliška
Vinné sklepy Skalák
DJ Michal byl super. Domluva a přístup byl na jedničku. DJ byl velmi ochotný zahrát cokoliv na přání a podle zábavy volil songy, díky nimž jsme perfektně zapařili. Všeci jsme si to maximálně užili a můžeme ho jen doporučit.
02
zář
2017
Erik a Zdeňka Soldánovi
Suchá Rudná 42
Jak shrnout všechnu chválu do jedné věty ani nejde. Prostě super. Naprostá spokojenost se vším. Hudba, moderování, světlo, ozvučení, ochota, vtipné podávání. Opravdu super. Svatební dj je fakt super. Za ty prachy luxus :-) Nelitujeme a doufáme, že se někde ještě potkáme.
02
zář
2017
Radek a Lucie
Malíkovíce
DJ Michal byl super! Zařídil nazvučení obřadu, bez problémů odmoderoval celý večer a nebyl problém zahrát jakoukoli písničku. Všichni se bavili a už v 7 byl plný parket. Vydržel hrát, jak dlouho jsme chtěli. Rozhodně doporučujeme :)
11
srp
2017
Markéta a Michal
Kravsko
Děkujeme za skvělou hudební produkci a profesionální přístup. Určitě můžeme Jarka jenom doporučit.
05
srp
2017
Svatava a Florian Merkle
Želiv
Dj Libor nam byl pridelen panem Smidou kvuli jeho jazykovym schopnostem (svatba byla mezinarodni). Trochu jsme nevedeli, do ceho jdem. Ale pan Libor byl skvely - zahral vsechny pisnicky na prani, krasne zpival, vse komentoval plynnou anglictinou a zvladl i presun cele aparatury behem chvilky. Jeste jednou dekujem.
15
čec
2017
Ondřej a Klárka
Olomouc
DJ Michal skvěle hrál na naší svatbě. Výběrem písniček se snažil potěšit každého hosta, také pohotově odmoderoval na požádání naše připravené hry. Večerní zábavu držel na úrovni perfektním výběrem skladeb podle nálady svatebčanů a ochotně hrál písničky na přání. S DJem jsme byli moc spokojeni a jsme rádi, že jsme si vybrali právě jeho :) Určitě doporučujeme!
08
čec
2017
Jan a Renáta Holanovi
Praha
DJ Michal byl úžasný. Vyhověl nám ve všem, skvěle moderoval, pouštěl tu nejlepší muziku a na parket dostal i lidi, co normálně netančí. Plnil nám každé přání, od písniček až po nečekané karaoke. Vše měl výborně připravené. Moc děkujeme za skvělou zábavu na naší svatbě. Holanovi
01
čec
2017
Lucie a Radek Huškovi
Prostějov
Pan Šmída je úžasný DJ. Úplně všichni hosté jej chválili. Vytvářel neskutečně dobrou atmosféru a kdykoli začala zábava váznout, tak to vytáhl ještě výš. Pomáhal svědkům s veškerými hrami a činnostmi. Zahrál cokoli jsme si nadiktovali. Jedna z nejhezčích vzpomínek na svatbu bude na pana Šmídu.
24
čen
2017
Iveta & Martin
Zámek Lešany
Chtěli bychom moc poděkovat Jarkovi za výbornou atmosféru, kterou vykouzlil na naší svatbě. Všichni se skvěle bavili a tancovali. Zahrál naprosto vše, co si hostė přáli. Ještě jednou moc děkujeme Jarku. Bylo to super. Iveta & Martin
24
čen
2017
Filip a Eva
Hrubá Voda
Rozhodovali jsme se mezi živou kapelou a DJ a rozhodnutí pro Svatebního DJ bylo 100% nejlepší rozhodnutí, jaké jsme mohli udělat. Přijel na domluvený čas, samostatně si vše nachystal ani jsme o něm nevěděli. Na svatební tanec už bylo vše perfektně nachystané. Měl široký repertoár, všichni si přišli na své a skvěle se bavili. Moc děkujeme a vřele doporučujeme!! Filip & Evča
24
čen
2017
David a Zuzka Opršalovi
Čejkovice Vinařství Škrobák
Moc děkujeme. Hudba super přesně dle našeho přání. Dj Michal dával spoustu písniček, které se perfektně hodily. Všichni se skvěle bavili. Určitě doporučujeme
23
čen
2017
Petr a Míša Brožkovi
Hrad Červený Újezd
Všem můžeme dj Jarka jen doporučit. Jelikož na svatbě bylo mnoho dětí, nemohl začít jinak než písničkami pro děti a parket nezůstal až do půlnoci prázdný. Zahrál nám a našim hostům vše, o co požádali. Jeho profesionální i lidský přístup byl perfektní. Díky Jarku za výbornou atmosféru na naší svatbě, která se vyvedla podle našich představ a na kterou budeme my i naši svatebčane dlouho vzpomínat. Přejeme mnoho úspěchů a spokojených novomanželů. Zdraví manželé Brožkovi z Úhonic.
17
čen
2017
Aleš a Lenka
Protivanov
Touto cestou bychom chtěli moooc poděkovat Svatebnímu Dj, na naší svatbě jsme si to všichni moooc užili. Všechny písničky na přání zahrál bez problému, moderování i ostatní zábava taky super. PROSTĚ SVATBA NA JEDNIČKU :-) můžeme jen doporučit. DĚKUJEME :-)
17
čen
2017
Ondra Lucka
Bělecký Mlýn PV
Jste nejlepší!! Na svatbě nám hrál Dj Michal. Chceme poděkovat za úžasnou zábavu, moderování a super domluvu. Hosté se díky Vám moc bavili a my jsme si mohli bez starostí náš svatební den maximálně užít. Nejedna pochvala byla i ze strany hostů. Takže moc děkujeme a doufáme, že se nevidíme naposledy. Díky!!
03
čen
2017
Michael a Šárka
Kroměříž
Tímto by jsme se chteli podekovat panu Liborovi Kremlovi za skvele odvedenou praci na nasi svatbe! I kdyz byli hoste z 5 ruznych krajin, nebyl to vubec zadnej problem, nehlede na obcanstvi, pohlavi nebo vek, vsichni se bavili skvele. Od vsech hostu byly na pana Kremla velice dobra odezva! Mockrat dekujeme!
03
čen
2017
Katka a Martin
Prostějov
Asi jako většina jsme zvažovali, jakým způsobem budeme řešit zábavu, resp. hudbu na naší svatební hostině. Nakonec jsme zvolili Dj a musíme říct, že to byla velice povedená volba. Na svatbě nám hrál DJ Michal, který svojí produkcí bavil všechny zúčastněné až do samého konce! Jakákoli přání ohledně písniček byla splněna. Všichni si zábavu velice pochvalovali s tím, že dlouho se tak dobře nebavili! Děkujeme!
03
čen
2017
David a Karolína
Dětkovice
Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali DJ Jarkovi, který na naší svatbě předvedl, že to co dělá, nedělá ani náhodou omylem a že to na těch svatbách zkrátka válí! Jarek nejen že hrál tak, že o bavící se hosty na parketu nebylo nouzi, ale dokonce perfektně ozvučil celý náš obřad, který probíhal venku (klobouk dolů). Prvotřídní vybavení, splnění VEŠKERÝCH přání (a věřte, že nevěsta byla vcelku náročná :D). Nejvíce jsme ocenili Jarkovu pohotovost a spolupráci s hosty, žádné "nalajnované" songy. Zkrátka hostům dal, co chtěli :) Zkušenosti se u něj nezapřou. Neměnili bychom a po naší svatbě věříme, že Jarka uvidíme ještě na spoustě dalších :) Karolína a David
27
kvě
2017
Jirka a Kamča
Vranov
Měli jsme na svatbě DJ Michala a naprostá spokojenost, vždy věděl co zahrát a svatebčané se díky němu skvěle bavili, moc děkujeme.
27
kvě
2017
Radim a Deniska
Holíč
Když jsme se rozhodovali, kdo nám bude hrát na svatbě, tak DJ Jaromír Šmída byl jasná volba. Zažili jsme ho už předtím a na naší svatbě byl naprosto dokonalý. Perfektní hudba, perfektní spolupráce se slovenským družbou a dokonalý soulad hudby a veškerého osazenstva. Doslova týden mě po všech těch tancích bolely nohy. Kdybych nedej bože měl svatbu opakovat tak Jarda nebude chybět :)
27
kvě
2017
Helena a Petr
Prostějov
Byli jsme moc spokojení, Svatební dj přijel včas, vše si nachystal tak, že jsme o něm ani nevěděli. Hrál širokou škálu skladeb, takže si všichni přišli na své. Skvěle nam odmoderoval tombolu a soutěže. Za nás mohu jena jen doporučit :-)
20
kvě
2017
Jana a Martin
Říčany u Prahy
Na naší svatbě jsme měli DJ Libora Kremla. Byl skvělý, všichni hosté i ženich a nevěsta se výborně bavili. Rozhodovala jsem se mezi DJ a kapelou, podmínka byla, že pokud DJ, tak musí moderovat, což Libor zvládl perfektně. Spokojeni jsme byli i pokud šlo o organizaci a domluvu. Libore, děkujeme! Jana a Martin.
13
kvě
2017
Jirka a Káťa
Praha
Pokud si chcete být jistí, že hudební produkce na vaší svatbě bude skvělá, potom můžeme doporučit DJ Michala. Pan Michal má naprosto profesionální přístup, respektoval všechna naše přání a flexibilně reagoval na široký věkový rozptyl osazenstva parketu. Ještě jednou mockrát děkujeme za hudební produkci, moderování i příjemné vystupování. Bylo to super a moc jsme si to užili. Káťa a Jirka
06
kvě
2017
Tom a Baru
Obůrka
Svatební Dj mel naprosto profesionalni pristup, hral a moderoval s nadsenim vse, o co jsme jo pozadali. Muzeme s klidnym srdcem jen doporucit!
06
kvě
2017
Ondra a Zuzka
Kroměříž
DJ Libor Kreml Chtěli bychom moc moc poděkovat panu Liborovi, za to, že byl DJ na naší svatbě a za to, jaký je to pozitivní a skvělý člověk. Jsme opravdu nadšení, jak nám hrál a velmi vtipně a pohotově nám odmoderoval svatební tombolu. Bez něj bychom neměli tak krásnou svatbu a pohodovou atmosféru. Děkujeme :-)
06
kvě
2017
Martin a Petra
Malenovice
V sobotu jsme měli překrásnou svatbu, ke které nám dopomohl svou úžasnou flexibilitou, ochotou a moderováním DJ Michal. Jakékoli hudební přání bylo splněno. Začínali jsme dechovkou, přes českou a zahraniční klasiku a končili jsme naším oblíbeným hip hopem. Tančilo se až do úplného konce. DJ Michal nám odmoderoval všechny hry a tombolu. Hosté se bavili a byli spokojení stejně jako my s manželem. Chceme pana Michala doporučit všem, kdo váhá. My jsme mu bezmezně věřili a teď můžeme říct, že jsme vsadili na černého koně. Ještě jednou moc děkujeme. Byl jste SUPER!!! Peťka a Marťa
29
dub
2017
Jirka a Zuzka
Prostějov
Rádi bychom poděkovali za vytvoření úžasné atmosféry. Hosté se výborně bavili, řekla bych, že si to všichni opravdu užili. Zvláštní poděkování mám vyřídit od maminky nevěsty, hudba prý byla skvělá :) Vážíme si Vašich služeb a rozhodně budeme doporučovat dalším. Děkujeme!
18
úno
2017
Kamila a Pepa
Kořenec
Děkujeme Jarkovi. Vše proběhlo na 100%, můžeme jen doporučit. Děkujeme
26
lis
2016
Jaroslav a Miroslava
Velké Opatovice
Posíláme VELIKÉ poděkování panu Jaromíru Šmídovi,za SKVĚLE odvedenou práci. Nevěděli jsme,jakou hudbu na svatbu zvolit,ale pak nás oslovily tyto recenze a vskutku nelhaly. Od prvního setkání vše klapalo na jedničku.Jednoduché,ale jasné a přesné informace. Na svatbu byl perfektně připraven,od začátku se trefil do nálady lidí písničkama,super komentářem her,karaoke,atd. Všichni pana Šmída chválili a skvěle se bavili. Nic bychom neměnili a pana Šmída všem s celého srdce doporučili. Jste super,a jak jste hrál,,někdy příště".! Děkujeme,novomanželé Vaculovi.
22
říj
2016
Evča a Laďa
Pardubice
Libore, moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahrál. Bylo to opravdu výborné a hosté se u toho moc bavili a hlavně tančili o sto šest :-) Musím říct, že když jste začal zpívat, tak jsem vůbec nepoznala, že už nehraje originál, hlas máte opravdu krásnej. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně štěstí! E+L
22
říj
2016
Miroslav a Soňa
Hranice
Zdravíme a zároveň mnohokrát děkujeme Michalovi za skvělou hudbu během celé naší svatební hostiny. Všichni hosté se díky Vám na svatbě výborně bavili. Přejeme Vám do budoucna spoustu štěstí. Děkujeme.
24
zář
2016
Zuzka a Maroš
Rytířsko
Děkujeme DJ Michalovi za skvělý hudební doprovod během celého večera. Zahrál nám písničky na přání, které jsme měli možnost vybrat předem, ale i během večera na přání hostů. Měli jsme svatbu česko-slovenskou, tedy nám povětšinou hráli hity české a slovenské, které Michal postupně doplňoval podle toho, jak se aktuálně hosté bavili a poctivě je střídal, takže si obě strany přišly na své. Pomohl nám i s moderováním svatebních her a vůbec celého programu.
17
zář
2016
Jana a Michal
Vyškov
Za naprosto skvělou a úžasnou svatební párty bychom rádi poděkovali Liborovi Kremlovi. Perfektní domluva, hrál vše co jsme si přáli, hned a bez čekání. Všichni hosté si jej chválili. Zpíval, dělal zábavu, moderoval soutěže, dokonce nás naučil skupinový tanec. Všem doporučuji, ještě dlouho budeme na tuto akci vzpomínat. Díky
10
zář
2016
Katka a Kuba
Prerov
Měli jsme na nasi svatbě dj Michala Papouška a největši spokojenost moc děkujene múžeme jen doporučit.
09
zář
2016
Roman a Markétka
Prostějov
Ještě jednou bych rád touto cestou poděkoval DJ Jardovi a Pepovi. Zábava na svatbě byla i jejich zásluhou naprosto úžasná. Domluva super, nachystání aparatury ještě před příjezdem hostů a následný příjezd na hostinu s minutovou přesností. Zahrají snad každé přání a bavili se úplně všichni. Poslední písnička zněla asi půl hodiny :-). Ještě jednou moc a moc děkujeme za nezapomenutelný večer.
27
srp
2016
Katka a Michal
Okoř
S Liborem jsme byli velmi spokojeni. Působil příjemně a přátelsky, hrál tak, že se všichni dobře bavili - trefil se do vkusu. Ze začátku jsme se báli zpěvu na mikrofon, ale nebylo čeho. Libor zpívá opravdu výborně a ví, do čeho se může pustit. Výborně to doplnilo produkci. Velmi dobře zvládl také moderování. Celkově jsme byli spokojeni nejen mi, ale i hosté. Dostali jsme od nich na Libora velmi pozitivní zpětnou vazbu, což nás samozřejmě těší nejvíce.
20
srp
2016
Mates a Nikča
Spojil
Děkujeme DJ Tomášovi za skvělý doprovod na naší svatbě. Všichni jsme byli velice spokojeni. Za nás můžeme jenom doporučit ;)
23
čec
2016
Lenka a Rosťa
Na Chrámečném
Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat Dj Jarkovi za úžasnou atmosféru, kterou díky svým umem a citem vystihnout náladu svatebčanů, učinil naši svatbu kouzelnou. Všichni jsme se skvěle bavili, tančili a užili si vše na jedničku. Tančili dokonce i ti, u kterých nikdo nepředpokládal, že se budou bavit :-). I teď, zpětně máme jen a jen pozitivní ohlasy jak na Dj, tak celkovou zábavu. Teprve teď zpětně si s manželem uvědomujeme jak to vše parádně nakonec vyšlo (což je až zázrak) a jak jsme si to všichni náramně užili a věříme, že si to s námi užil i Dj :-). Moc děkujeme za všechno! Doufáme, že jsme se neviděli naposled.
16
čec
2016
Martin a Petra Souškovi
Nemojánský mlýn
Chtěli bychom moc poděkovat Jarovi a Michalovi za hraní na naší svatbě. Pánové klobouk dolů. Již po první schůzce jsme věděli,že to bude super. Poradil nám spoustů nápadů na svatební hry a všeho co se týká svatby. Splnili nam všechny naše požadavky a s domluvou nebyl žádný problem. Všechno dopadlo skvěle a hrály až do ranních hodin:-) ještě jednou moc děkujeme a vřele doporučujem
16
čec
2016
Petr a Pavlína Machačovi
Hrubá Voda
Moc děkujeme za spolupráci svatebnímu dj, díky Vám se svatba správně rozjela, dokázal jste udržet zábavu po celou dobu a byl vždy připraven improvizovat. Skvělý výkon, který jsme opravdu ocenili!
02
čec
2016
Veronika a Jirka
Roudnice nad Labem
Moc děkujeme DJ Liborovi Kremlovi, bez kterého by náš den vůbec nešel. Hosté se díky němu moc bavili a nejen, že je skvělý bavič, má všechny písničky na které si jen vzpomenete, ale i krásně zpívá. Má i super moderovací talent. Kdybych někdy potřebovala DJ nezvolila bych jiného. MOC MOC děkujeme Verča a Jirka Voštovi
01
čec
2016
Markéta a Vašek
Poděbrady
Libore, moc děkujeme za Vaší spolupráci na naší svatbě. Naprosto bezkonkurenční zábava. Jste bezva a přejeme Vám spoustu zákazníků. Prostě když DJ,tak jedině Libor :-D
25
čen
2016
Zuzka a Roman
Přerov
Moc děkujeme panu DJ Jaromíru Šmídovi za skvělé ozvučení nejen celeho svatebního dne ale i obřadu. Vše bylo naprosto dokonalé :-) Svatebčané si pana DJ velice chválili a byli nadmíru spokojení s jeho ochotou a chutí všem vyhovět. Jakmile budeme potřebovat ozvučit nějakou akci tak nebudeme váhat a volba pana Dj Jaromíra Šmídy bude jasná. Vřele doporučujeme všem, kteří shánějí super DJ...
25
čen
2016
Ivo a Lucka
Brno
Na nasi svatbe nam hral DJ Michal a byli jsme s nim nadmiru spokojeni. :-) Zahral vse co jsme si prali a i jeho moderovani bylo super. :-) Velmi doporucujeme. :-)
18
čen
2016
Michal a Eva
Oldřichovice
Chtěli bychom moc poděkovat za příjemné chvíle s DJ Jaromírem Šmídem :) Byl velice ochotný již v průběhu roku, kdy jsme spolu komunikovali, dával nám rady a tipy na zábavu a co jak probíhá. V samotný den svatby vše nepozorovaně nachystal, hrál po celou dobu svatby, přestože nikdo třeba zrovna netančil v danou chvíli a při tanci nám dopřával zábavu a písně v tempu jak má být. Karaoke jsme také využili a byla to zábava, což jsme netušili že to tak dopadne :) Vydržel s námi opravdu dlouhou dobu a my mu za vše velmi děkujeme :) Vřele doporučuji :)
18
čen
2016
Michal a Eva
Zlín-Kostelec
Dlouho jsme zvažovali, zda vybrat DJ nebo kapelu a nakonec jsme zvolili DJ, jelikož si na svatbě zahrála ženichova kapela. DJ Libor s tím neměl žádný problém, naopak byl nadšený a sám se v některých písničkách přidal. Domluva byla bezproblémová, jak předem, tak i na místě. Libor je skvělý, energický bavič a do toho i dobrý zpěvák, což je skvělá kombinace na svatební party. Všichni z něj byli nadšeni. Mockrát děkujeme a doporučujeme! :)
11
čen
2016
Lucie a Dušan
Prostějov
Na doporučení přátel jsme si vybrali na svatební party DJ Jarka a byla to skvělá volba!!! Je to Pan DJ - hraje pro lidi, na přání, cokoli na co si člověk vzpomene a navíc i moderuje. Všichni se výborně bavili, takže moc děkujeme, a posíláme pozdrav od všech moravsko-slovenských svatebčanů, kteří také děkují za skvělou party!
11
čen
2016
Jirka a Ivana Soukupovi
Humpolec
Vybrali jsme si DJ Libora Kremla a byli jsme naprosto spokojeni. Komunikace probíhala bez problémů, vybrané ač hodně netradiční písně na nástupy byly zajištěny, a navíc díky muzikálním, pěvěckým a improvizačním schopnostem Libora nikdo během obřadu nepostřehl, že vypadl proud a hra na kytaru obřad krásně doplnila. Písničky na přání hostů nebyl žádný problém a přesto byl respektován náš pořadavek na zákaz určitého druhu hudby, takže i když některá divočejší individua dorážela, Libor držel basu a vše proběhlo k naší spokojenosti.
07
kvě
2016
Stana a Honza
Váňův Statek Dubovice
DJ Libor Kreml byl jednoznačně skvělá volba. Z našeho hrubého nastínění oblíbených a neoblíbených hudebních stylů velmi dobře pochopil, jaké skladby padnou na úrodnou půdu a kterým se naopak vyhnout. Zajistil si písničky, které jsme si vybrali na nástup i první tanec. Hrál bezvadně a výborně moderoval. Všichni hosté se skvěle bavili. Tak ještě jednou díky. Novomanželé Srbovi
07
kvě
2016
Filip a Veronika
Prostějov
Chtěl bych poděkovat a zároveň doporučit Dj Michala Papouška !! Nebyl žádný problém ohledně požadavků z naší strany.Aparatura,osvětlení na vysoké úrovni.Moderování a vystupování velmi profesionální!Na vše byl připraven,včetně vystoupení a her od našich známých.Do samého rána skvělý výkon a dobrá zábava!Z naší strany velká spokojenost a můžeme jen doporučit!!!
06
kvě
2016
Jana a Terka
Smržice
Dj Jarda a Pepa navodili báječnou atmosféru na naší oslavě, skvěle reagovali na všechna přání a s radostí je poslouchali i sousedi :) Nezklamali ani na závěr oslavy, kdy pro nás hráli až do ranních hodin.
16
dub
2016
Irena a Adam
Vyškov, Brno
Vřele můžeme doporučit skvělého DJ Libora i Jarka. Pánové se nám skvěle postarali o zábavu na svatební hostině. Ještě jednou děkujeme. Irena a Adam
20
úno
2016
Pavla a Robert
Kojetín
Naše velké poděkování patří Pepovi a Jardovi st. za to, jak parádně zahráli na naší svatbě :-) díky nim se náš den stal nezapomenutelným. Na přání zahráli jakoukoliv písničku, Pepa zpíval úžasně a prostě atmosféra díky nim byla parádní :-)
05
úno
2016
David a Denisa
Hranice
Zdravím, kde bych začal na svatbě nám hrál DJ Libor a od úplného začátku to bylo super, už jen samotná příprava a domluva s ním, poté nějaké uvítání... neuvěřitelně přesně vystihl to co jsem zamýšleli a líbil se i všem hostům, máme velké zkušenosti z mnoho DJji, ale nikdo by se na svatbu nehodil více než Libor moc mu děkujeme a přejeme mu spoust dalších úspěchů.
05
pro
2015
Stephan a Šárka
Prostějov /Plumlov
DJ Jarek přijel i s kolegou, hráli dobře a pobavili i moje německé příbuzné. Bez problémů, reagovali na vše co si člověk přál. Práci odvedli maximálně profesionálně. Byli jsme opravdu spokojení a s dobrým svědomím je můžeme doporučit! Ještě jednou díky Jarku a Libore!
13
lis
2015
Renata a Kamil
Prostějov
Dobrý den, Jarek byl supr, vše klaplo tak, jak jsme se domluvili. Večer taky paráda. Doplnění DJ a živého zpěvu bylo parádní, nás i svatebčany moc příjemně překvapilo, určitě doporučujeme i dalším! Fakt dobré...
17
říj
2015
Mráčkovi
Hrubá Voda
Moc děkujeme Jarkovi a Liborovi za to, že jste udělali náš svatební den ještě krásnějším!
10
říj
2015
Petr a Jarmila
Větrný mlýn Bukovany
Svatebního DJ Jarka nám zajistil Větrný mlýn a byli jsme mile překvapeni.Repertoár výborný, na přání dokázali zahrát všem věkovým svatebním hostům-všichni se dobře bavili. Hoši děkujeme :)
03
říj
2015
Miška a Pali
Karlovy Vary
Na svatbě nám hrál Dj Michal s kolegou. My i všichni hosté jsme byli moc spokojeni. Odvedli profesionální práci. Postarali se o zábavu po celý večer a skvěle se přizpůsobili našim požadavkům. Vřele doporučujeme :-)
19
zář
2015
Adam & Ondra
Paprsek - Jeseník
Musíme uznat, že na to, jak jsme byli původně lehce zklamáni, ze nám nevyšla živá kapela (původně jsme chtěli kapelu i DJ) a budeme mít jen DJ, tak nás to velmi rychle přešlo. Libor byl naprosto skvělý a celé odpoledne a večer byl parádní. Je vidět, že ho ta práce opravdu baví! Jsme spokojeni na 110%!!! Vše, co jsme chtěli a požádali ho, tak splnil a hrál (i mluvil) opravdu bezvadně. Mockrát děkujeme a když budeme v budoucnu plánovat akci, kde by se DJ hodil, víme kam se obrátit. Adam & Ondra
05
zář
2015
Štěpán a Tereza
Dolany - Véska
Dobrý den, jedno z velkých poděkování z naší svatby míří k DJ Michalovi. Přesně věděl co zahrát, byl variabilní a dokonale se přizpůsobil publiku. Pokud jde o nás, doporučujeme ho dál a dál, protože jde o velkého sympaťáka, kterého jeho práce očividně baví a dělá ji skvěle  :-)
05
zář
2015
Martin a Lenka
Brno
DJ Libor byl fantastický a hlavně díky němu byla večerní zábava naprosto nezapomenutelná. Dlouho jsme zvažovali, jestli živá kapela nebo DJ. Zpětně nelituji jediné koruny a jsem hrozně rád, že jsme se rozhodli takto, protože jsme nakonec museli i protáhnout předpokládanou dobu a tancovalo se a veselilo do rána. Zkraje večera se nám trochu protáhlo focení, přesto Libor neváhal, vše si připravil sám a i začal sám hrát. Je velký sympaťák a showman, nesmírně ochotný, dokáže pohotově improvizovat, zkušeně kombinuje hudbu, perfektně odmoderoval vše včetně tomboly a umí i dost dobře zpívat. Nemůžu třeba zapomenout na chvíli, kdy jsme tancovali a já si najednou všiml, že se prochází na parketu mezi námi a zpívá do mikrofonu. :-) O jeho kvalitách myslím mluví i to, že za námi chodili celý večer hosté s otázkou, kde jsme sehnali tak skvělého DJ a zda bychom nemohli dát kontakt. Za všechno díky!
05
zář
2015
Radek a Zuzka
Klopotovice
Chtěli bychom poděkovat Pepovi a DJ Jardovi, kteří nám vytvořili úžasnu atmosféru na oslavě naší svatby. V sále nebyl snad nikdo, kdo by se jen chviličku nudil. Speciální dík Pepovi, za to že nás dokázal svou muzikou tak utancovat a vést zábavu celý večer.
05
zář
2015
Barbora a Vašek
Červený Újezd
Byli jsme moc rádi, že jsme se pro Jardu rozhodli. Je to profík, velice flexibilní a zahraje úplně všechno. Moc doporučujeme.
25
srp
2015
Standa a Venďa
Čejkovice
Jarek s Liborem zvládli produkci na naší svatbě naprosto výborně! Repertoár mají téměř neomezený a i s hosty jsme se shodli, že zatím jsme lepší produkci na žádné svatbě neslyšeli. Moc děkujeme za nádherné zpříjemnění našeho dne. S+V
15
srp
2015
Vojta a Zdeňka
Sloup
Děkujeme moc DJ Michalovi a příjemnou hudební atmosféru svatební oslavy, pouštěl hudbu přesně podle aktuální nálady a skvěle odmoderoval svatební hry. Děkujeme za výborný hudební zážitek!
08
srp
2015
Adélka a Lukáš
Dolní Dunajovice
DJ Libor zvládl rozhýbat na naší svatbě všechny zúčastněné. Repertoár byl téměř neomezený. Splnil všechna přání. Svatba byla díky tomu velice veselá a nikomu se nechtělo končit...už teď je jasné, že služby svatebního DJ využijí i někteří z našich hostů při svých akcích. Limuzína Lincoln dotvořila pocit vyjímečného dne. Přeprava na svatbě limuzínou byla super. Děkujeme Vám za zprostředkování služeb při našem velkém dni. A. a L.
01
srp
2015
Lukáš a Johanka
Praha
Na naši svatbě nám hrál DJ Jarda Šmída a musím říci,ze to byla dobra volba. Zprvu jsme chtěli kapelu, ale naštěstí sme zvolili dj. Můžeme jen doporučit,(neomezeny repertoár,hraje se dokud jsou lidi)určitě se budou bavit jak vaši hosté tak vy sami jako to bylo u nás. Od našich hostů máme jen kladné ohlasy. Určitě nebudem váhat jak s hudbou,pokud budem dělat nějakou větší akci. Ještě jednou děkujeme
01
srp
2015
Markéta a Petr
Prostějov/Kralice na Hané
Tímto by jsme chtěli poděkovat DJ Michalovi za skvělou hudební produkci a nejen hudební, ale i moderátorskou! Všichni svatebčané byli s hudbou spokojeni, Michal vyšel každému vstříc a pořádně jsme si zatrsali! Na budoucí oslavě kulatých narozenin se opět obrátíme jedině na Míšu. Byli jsme nad míru spokojeni!!! Známkou by jsme hodnotili 1*
25
čec
2015
Jirka a Mirka Jančekovi
Morkovice
Na svatbe nam hral pan Tomas Jurenka a dostaly se k nam jen same kladne reference. Vsechny vekove skupiny byly naprosto spokojeny, jak s vyberem pisni, tak s zivymi vstupy a celkovymi zazitky z naseho vecera. Rekneme to jasne a strucne - nase rodina je hodne narocna a kriticka, jeste vice, kdyz slo o "NAS" den, proto jsme ani necekali, ze by se pan DJ zavdecil vsem...a ejhle, povedlo se, muzeme proto rict jen jedno: "Dekujeme celym srdcem, zustanete nam v pameti a doufame, ze se znovu potkame" ;-) Treba na nasi diamantove svatbe :-)
04
čec
2015
Šindlerovi
Prostějov
Dj Jarek naprosto splnil naše očekávání, jak v hudebním provedení tak i v komunikaci. :) hrál skvěle, svatební hosté si Jarka moc pochvalovali, hrál na přání, neměl problém cokoli zahrát. Takže za nás velký palec nahoru:)
27
čen
2015
Kristýna a Lukáš
Boskovice
Na naší svatbě se o hudbu staral DJ Michal. Vybrali jsme si jej podle kladných referencí a můžeme jej jen doporučit. Hrál perfektně, skladby byly přesně podle našeho gusta, takhle dobře jsme si dlouho nezatrsali :-). I ohlasy svatebčanů byly jen kladné. Děkujeme.
26
čen
2015
Pavlíkovi
Traplice
Děkujeme za skvělou atmosféru svatebního dj Jardu seniora, která na naší svatbě zavládla. Výběr všech písniček byl dokonalý a na své si přišli snad úplně všichni. Živý zpěv od Pepy byl nepřekonatelný. Velká spokojenost :)
20
čen
2015
Dokoupilovi
Dub na Moravě
Libor byl výborný, zejména ta starší část publika se náramně bavila  Užívali jsme si to ale všichni. Bylo výborné, jak Libor dokáže plynule přejít z reprodukované hudby do zpěvu a musím říci, že většina lidí to ani nepoznal, že zpívá na živo. Tak dobře to znělo  Takže z mého pohledu pozitivní hodnocení. Výběr písní byl vkusný a bylo vidět, že už má nějaké zkušenosti. Udělal nám i malé překvapení v podobě ozvučení ohňostroje, což bylo taky výborné!  Vřele bych doporučil i dalším lidem, kteří chystají svatbu a chtěli by svatebního DJe.
20
čen
2015
Ľuboš a Míša
Slavkov u Brna
DJ Michal výborný, neomezený přísun hudby na přání, nebylo snad nic co by mu mohlo chybět. Děkujeme a doporučujeme :-)
19
čen
2015
Jandovi
Praha
Dekujeme Tomasovi za bajecny hudebni doprovod.Skvele zvoleny playlist i pisne na prani, dokonce i zpestreni v podobne ziveho zpevu.Naprosta spokojenost!
13
čen
2015
Zuzka a Pavel
Horní Lomná
Takisto môžeme len odporučiť...DJ Jarek bol pred svatbou aj počas svatby veľmi ochotný a ústretový. Nemal vonkoncom žiaden problém vopred všetko prediskutovať a poradiť aj ohľadom zábavných her pre hostí. Zábava bola perfektná a nezabudnuteľná "do rána bieleho :D". Ešte raz takto so zpožděním ale o nič menej ĎAKUJEME!!!!
06
čen
2015
Karáskovi
Soláň
Děkujeme DJ Tomáši Jurenkovi za jeho supr ozvučení naší svatby. Dobrý výběr písní, líbilo se všem věkovým kategoriím. Jeho žívý zpěv a kytara vynikající. Vřele doporučujeme. Díky J+V
30
kvě
2015
Jan a Ilze
Kromeriz - Ranch Kostelany
Naprosto super. Libor a Tomas jsou zkutecni profesionalove, kteri zahrali cokoliv a velice dobre drzeli hosty na parketu ;) Velice me prekvapil i jejich zivi pevecky vykon, ktery byl opravdu na jednicku. Mohu jen doporucit.
30
kvě
2015
Jirka a Pavlína
Dubá
Původně jsme hudbu na svatbě moc neřešili a byli jsme přesvědčeni, že si v nejhorším připravíme naše oblíbené výběry skladeb na CD a budeme je jen vyměňovat. Na stránkách svatebních DJs nás zaujala možnost karaoke, protože nám to připadalo jako dobrá a zábavná vsuvka do večerního programu. Proto jsme si nakonec zajistili DJ Jarka. Zpětně můžeme říct, že pouštět si sami vlastní CDčka byla úplně nesmyslná představa, protože jsme byli oba neustále v jednom kole a absolutně bychom to nestíhali. DJ Jarek a DJ Michal byli skvělí a velmi profesionální, při večerní zábavě fungovali jako moderátoři, pouštěli skvělou muziku a karaoke byla neuvěřitelná legrace. Za sebe jim skládáme velkou poklonu, protože při dotazu na repertoár jsme uvedli každý jen několik svých oblíbených písní a interpretů a přesto se oba do našeho hudebního vkusu perfektně trefili. Nepamatuji si píseň, na kterou bychom nadšeně neaplaudovali a nepustili se rovnou do kola. Díky moc, pánové! Měli jste nemalý podíl na tom, že si naši svatbu všichni hosté i my sami moc užili!
01
kvě
2015
Eva a Radek
Vyškov
Děkujeme DJ Jarkovi za skvělou zábavu během celého svatebního dne :-) Domluva od začátku výborná, poradil a pomohl nám i se svatební zábavou a jejím odmoderováním, každému zahrál co si přál. Měla jsem přes něj domluvené i vysněné svatební auto VW Brouk a tady byla komunikace také na jedničku. Takže za nás doporučuji a budu doporučovat i nadále :-)
30
dub
2015
Jara a Vendy
Určice
Tomáš i Jarda byli naprosto perfektní, vše klaplo na 100%, super domluva i přístup. Vřele doporučujeme !
25
dub
2015
Michal a Kristina
Březiněves
Mohu všem vřele doporučit. Dj Tomáš a Michal splnili funkci skvělých moderátorů celého svatebního dne, včetně výběru písniček pro všechny věkové kategorie na jedničku. Byli jsme velmi spokojeni!
18
dub
2015
Gabriela a Šimon
Vyškov
Dlouho jsme měli starosti s tím, jaká hudba by nám měla hrát na svatbě. Některé kapely byly tak přehnaně drahé, že jsem si myslela, že si tam snad budeme zpívat sami. Pak mi moje dobrá kamarádka doporučila svatebního DJ, který hrál na svatbě její kamarádky a my v hrůze, že nebude mít volno na náš termín, jsme volali ihned. :-) Už od začátku bylo jednání DJ Jardy naprosto profesionální a musím říct - zcela nezaujatě a dle slov našich svatebčanů - že lepší svatbu nezažili. Každý si mohl nechat zahrát "tu svoji" a velmi nám vyhovovalo slyšet originály a ne nějaké kdovíjak přezpívané repliky. Jednu chvíli jsem se bála, že po mém sáhodlouhém seznamu písní, co bychom asi tak rádi slyšeli na své svatbě, který jsem DJ Jardovi poslala, se nám už neozve a řekne si jen, že tihle dva nejsou normální. A ono naopak. DJ Jarda byl velmi milý, poděkoval za připomenutí písní, na které se léta už ani v rádiu nevzpomnělo a zahrál vše, co jsme si přáli. Míchal to famózně, řídil se zcela přáním novomanželů a svatebčanů a do toho nám celou svatbu krásně moderoval a perfektně komentoval i svatební hry. Pro nás to znamenalo uvolnění a o spoustu méně starostí. Byla legrace, domluva parádní a jsem přesvědčená, že byl nejšťastnější volbou ohledně hudby. I přes své nachlazení z plánovaných sedmi hodin hudby dle domluvy na místě hrál na konec jedenáct a opravdu dlouho mu budeme vděční za výborný zážitek. Neměnila bych. DĚKUJEME!
14
úno
2015
Pavla a Gabriel
Luhačovice
Moc děkujeme Dj Liborovi za super hudbu. Moc jsme si to užívali a všem se moc líbilo Vyšel nám maximálně vstříc a hrál na přání. Byla to super pařba.
27
zář
2014
Klára a Petr
Prostějov
Úžasný Dj Jarda, můžeme ho vám všem vřele doporučit!!! Byli jsme s ním naprosto spokojeni. Začínali jsme svatebním tancem a končili v nočních hodinách na maximum vytancovaní. Hrál nám písničky na přání a dále dle vyvíjející se zábavy přizpůsobil hudbu. Tímto bychom mu ještě jednou chtěli poděkovat a zároveň doporučit všem, kdo plánují svatbu a hledají vhodnou hudbu na svatbu :-)
06
zář
2014
Aleš a Eva Wasserbauerovi
Hájek
DJ Michal nám zahrál na svatbě, kde jsme měli cca 120 hostů a všichni jsme si to parádně užili. Profesionalita, komunikativnost, skvělý výběr hudby a zapojení všech hostů do reje hudby, to vše se Michalovi podařilo a za to mu patří díky! Jestli váháte žívá hudba vs. DJ? DJ Michal nám dokázal, že naše volba byla rozhodně správná. Díky Michale, Aleš a Eva :-)
23
srp
2014
Pája a Michal
Znojmo
Velké díky Jarkovi a Tomášovi! Jsme rádi, že jsme zvolili právě je, protože zábava je na svatbě nejdůležitější a byli jsme maximálně spokojení, vřele je doporučujeme. Měli jsme stále plný parket, zábava v plném proudu a kluci byli velice ochotní :) ještě jednou moc děkujeme :)
23
srp
2014
Jitka a Petr
Prostějov
Hrál nám DJ Michal, s kterým jsme byli velice spokojeni. Vytvořil parádní atmosféru na naší svatbě. Předčil naše očekávání. Bavili jsme se všichni, nic pro něj nebylo problém. Vřele doporučujeme všem, kteří váháte.
16
srp
2014
Lenka a Mirek
Prostějov
Profesionálové na svém místě! Váháte-li, neváhejte! Já jsem ten den spoustu věcí vnímala spíš mimochodem. Ale už ten fakt, že se hosté fantasticky (a dlouho) bavili a já nevnímala žádnou nepatřičnost v hudební produkci, svědčí o naprosté profesionalitě obou pánů! Hudba příjemně ladila s celým večerem, aktivitami, přáními i potřebami hostů i nás. Zvolte pana Šmídu a jeho kolegy a nečeká vás žádné nepříjemné překvapení, jen kvalita, citlivý vnímavý přístup a samozřejmě zábava jak se patří :)
16
srp
2014
Dita a Michal
Přerov
Moc děkujeme Tomášovi Jurenkovi za profesionální vystoupení, přátelský přístup, ochotu vyjít ve všem vstříc! Hudba je základem dobrého svatebního večírku a díky Tomášovi byl večírek úžasný. Děkujeme :-)
15
srp
2014
Mirka & Jeremy
Vidly
DOPORUCUJI: DJ Jaromir Smida a jeho kolega Libor se nam postarali o uzasnou a nezapomenutelnou atmosferu na nasi svatbe!! Profesionalita, spolehlivost a nesmirna ochota - jeste jednou mockrat dekujeme.
09
srp
2014
Lucie a Tomáš
Letiště Krnov
Děkujeme Dj Liborovi za perfektní hudbu na naší svatbě a rozhodně jej doporučujeme. Díky němu se bavily všechny generace a vydrželo nám to téměř do svítání. Pro obřad jsme měli určený pouze netradiční svatební pochod a další hudbu jsme nechali na něm. Tématicky zvolil soundtrack Top Gun, z čehož byli všichni nadšení (svatba na letišti). Na přání vyhledal i velice málo známé skladby. :)
09
srp
2014
Věra a Ondra Jarní
Žďár nad Sázavou
Svatebního Dj Michala jsme objevili úplně náhodou na internetu a musíme říct, že jsme rozhodně nelitovali. Celé svatební odpoledne a večer hrál skvěle vybrané písničky a zahrál i veškeré písničky na přání. Dokonce roztančil i naší starou babičku, v což jsme už nikdy nedoufali, ale řádila jako zamlada :-) I zábava v podobě poznávání ženicha podle zadku a nevěsty podle kotníčku díky vtipnému moderování pana Dj byla k popukání :-) Nasmáli jsme se na rok dopředu. Takže ještě jednou DĚKUJEME! :-)
02
srp
2014
Alena a Jaroslav
Nemojany
S DJ Michalem jsme byli nadmíru spokojeni. Vytvořil skvělou hudební atmosféru na naší svatbě. Dochvilný a spolehlivý. Doporučujeme.
19
čec
2014
Míša a Vítek
Dolní Lutyně
Moc děkujeme panu Michalu za vstřícnost, ochotu a skvělou hudbu! Ozvučení obřadu bylo úžasné a přispělo ke krásné atmosféře. Na tanečním parketu jsme se pořádně vyřádili díky super hitům, které nám DJ Michal pouštěl. Také děkujeme za splnění našich přání :) Určitě všem doporučuji a doufám, že se v budoucnu setkáme na další akci :)
12
čec
2014
Markéta a Petr
Švábenice
Hrál nám Michal s Tomášem a bylo to bezva. Skvěle reagovali na přání hostů, pohotově moderovali naše soutěže a pouštění lampionů. Opravdu jsme si to užili. Vřele doporučuji :-)
07
čec
2014
Iveta a Vít
Prostějov
Prve jsme d.j.na svatbě vůbec nechtěli,ale pak jsem dostala doporučení a po přečtení dalších referencí jsem neváhala oslovit d.j. Jarka,který hrál celou dobu naprosto úžasně a vytvořil bezvadnou atmosféru.Na naší svatbě tancovali i ti,kteří normálně na parket nejdou.Můžeme ho jen doporučit-litovat určitě nebudete.Takže velké děkuji pro D.J. Jarka:-)
05
čec
2014
Lucka a Michal
Nemojanský Mlýn
DJ Michal byl perfektní, naprosto připravený plnit ihned jakákoliv přání, byli jsme opravdu nadšení a svatební hosté se skvěle bavili. Dokonce se k nám dostalo, že i známí, kteří se svatby nezúčastnili a seděli v restauraci hudbu moc chválili!!!Proto doporučujeme a moc děkujeme!!!!
04
čec
2014
Eliška a Tomáš
Praha
Dj Jarek - super dj, splnil všechna naše přání, dokonce i moje karaoke vystoupeni:))
21
čen
2014
Tereza a Jirka
Hotel Harmonie, Zastávka u Brna
Chceme moc poděkovat DJ Michalovi za super svatební zábavu. Lidem se vůbec nechtělo z parketu. Skvěle dokáže reagovat na přání... Kdo chce mít na svatbě super zábavu, tak můžeme Michala Papiouška jenom doporučit. :-) MOC DĚKUJEME!!!
21
čen
2014
Jana a Petr
Lysice
Chtěli bychom poděkovat DJ Liborovi Kremlovi, že byl na naší svatbě. Bylo to neuvěřitelný. I když jsme Libora osobně neznali a neviděli ho předtím hrát, jsme rádi, že jsme dali na doporučení mé sestry a kamarádky a riskli to. Byli jsme nadšení hned od začátku tím, jak nás přivítal písničkou, když jsme se vrátili z focení, bylo naprosto originální. A to byl jenom začátek. Celý večer nás něčím překvapoval a bavil. I číšníci říkali, že už tam pěkně dlouho neměli svatbu, která by se tak bavila a víme, že obrovský podíl na tom měl právě Libor. Určitě jsme se neviděli naposledy a budeme dál doporučovat. Děkujeme Jana a Petr
21
čen
2014
Kateřina a Tomáš
Praha
Měli jsme na svatbě DJ Michala a DJ Tomáše, který i dobře zpíval a vše bylo v pořádku, můžeme doporučit.
14
čen
2014
Renata a Erik
Mokrá-Horákov
Měli jsme na svatbu pozvaného Libora Kremlu s agentury a mohu jen doporučit. Skvělá zábava - zpěv, showman a moc milý mladý muž.
07
čen
2014
Andrea a Tomáš
Senice na Hané
Děkujeme DJ Liborovi Kremlovi. Svatba byla díky němu naprosto úžasná. Od uvítání písničkou, kterou sám zpíval, přes výborné moderování a výběr hudby přesně podle našich představ až po poslední song vše zvládl naprosto dokonale a profesionálně. Palec nahoru, a budeme všude doporučovat. :)
24
kvě
2014
Kateřina a Petr
Jihlava
Jarku a Tomáši, včerejší svatba byla díky Vám úžasná. Hosté se bavili a jak sami víte, nemohli jsme se s Vámi rozloučit. Tomáši, máte krásný hlas. Zahráli jste nám vše, co jsme si přáli a vymysleli :-). Ještě jednou moc děkujeme a budeme všem doporučovat! K+P
24
kvě
2014
Katka a Honza
Uh. Hradiště
Děkujeme panu DJ Michalu. Super spolupráce, zahrál vše o co jsme žádali, byl trpělivý s těmi, co už byli trošičku pod parou :-) Děkujeme za super párty, na zlatou svatbu si Vás zase pozveme!! ;-)
16
kvě
2014
Radek a Denisa
Olomouc
Musím pochválit Michala, který nám hrál na svatební párty. Jak jsme se domluvili, tak bylo. Naši společnost dokázal rozpálit, pouštěl písničky, které jsme chtěli a když nám došli nápady dokázal navázat vlastním know how. Při loučení s hosty mi každý jak se skvěle bavil a to bylo pro nás důležité. Aby se hosti bavili a s tím nám výrazně pomohl Michal. Takže Michale jestli si to čteš - "seš kuva dobrej" :-) (a pouštěl několik posledních písniček:)) )
26
dub
2014
Jirka a Zuzka
Blansko
Mohu jedině vřele doporučit. Vybrali jsme si Michala a nelitujeme. Snadná a pevná domluva, úžasná ochota, pozitivní přístup...Za ženicha a nevěstu můžu říct, že jsme si to opravdu užili ;-) Moc děkujeme...
12
dub
2014
Romča a Patrik
Slatinice
Rozhodovali jsme se mezi živou kapelou a DJ. Všichni nás strašili, že svatba bez kapely není ono. Jsme rádi, že sme vybrali DJ a navíc jsme měli štěstí i na DJ Šmidu. Od začátku bezproblémová komunikace, proběhla i osobní schůzka na naše přání. Seznam písní co jsme chtěli, tak byly všechny zahrány. Vše bylo i perfektně osvětleno a nechybělo i karaoke:-) takže shrnutí na závěr...... Supr DJ a doporučujeme:-):-)
22
úno
2014
Monika a Zbyněk Nohovi
Olomouc
Se svatebním dj Michalem Papouškem jsme byli moc spokojeni a můžeme vřele doporučit! Ještě jednou díky za báječnou hudební produkci!
04
led
2014
Kamča a Pepa
Olomouc - BW Hotel Prachárna
Perfektní produkce od obřadu až po ranní hodiny:-) Příjemný človíček, všemu vstřícný, usměvavý (jak Dj Šmída tak jeho kolega Libor), umí vykouzlit super atmosféru, neexistuje snad žádná písnička, kterou by neměl připravenu, naprosto doporučujeme my i naši hosté, druhý den se nás všichni ptali na kontakt, prý se dlouho tak příjemně nebavili:-)
28
pro
2013
Katka a Roman
Světlá nad Sázavou
Jarek a jeho kolega Michal jsou super.Našla jsem ho na netu a prvně to nevyšlo a pak tak měsíc před prosincovou svatbou jsem zkusila ho znovu Jarka a wauu on si na nás a naší svatbu udělal čas a to i když jel neskutečně daleko.A nakonec tak neuvěřitelné překvapení a ochota.Bože líp jsme si vybrat nemohli a jak jsou během celeho večera ke všem ohleduplní a všímají si okolí.Opravdu kdo váha neváhejte stojí je za to mít:-)Jarku moc děkujem za tvojí přítomnost.Jste boží.
28
zář
2013
Petra a Pavel
Horní Bečva
Jarka můžeme jen doporučit. Vydržel hrát na naší svatbě až do rána. Všichni jsme se perfektně bavili :-)
21
zář
2013
Tomáš a Martina
Olomouc Kaprodrom
Velká spokojenost. DJ Michala a Tomáše můžeme jen a jen doporučit. Děkujeme
20
zář
2013
Lenka a Honza
Praha
Lepšího DJ oprvadu neznám, pan Šmída a jeho zpěvák Libor jsou skvělé DUO, jsem jim moc vděčná za krásnou svatbu
14
zář
2013
Martina a Josef
Český Krumlov
Díky Jarkovi, že dorazil takovou dálku a že to s námi vydržel, přestože jsme byli velmi nekoordinovaná svatba. Vytvořil bezva atmosféru. Všichni se moc bavili. Z jeho repertoáru si vybral opravdu každý. Rozhodně doporučuji!
31
srp
2013
Pavlina&Luke Mears
Česky Krumlov
Kde zacit...od zacatku az do konce se tento tym jarka&libora postarali o bujarou oslavu naseho svatebniho dne.Svou spolehlivosti,profesionalitou a pratelskym vystupovanim meli velky podil na tom jak se nam nas svatebni den povedl.Siroky repertoar,nebyla tam jedina pisnicka kterou by nemeli..Anglicky mluvici Libor se postaral ,ze nasi hoste z Velke Britanie byli soucasti vseho co se kolem delo!!Kluci byli flexibilni a nic pro ne nebyl problem.Pokud hledate super DJ a nechcete se o nic starat a jen si uzit svuj den,urcite se na obratte!!
17
srp
2013
Pavlína a Oldřich Kutrovi
Boskovice
Na svatbě nám hrál pan Michal. Byla s ním výborná domluva, dle našich přání vytvořil stylově zaměřený playlist, které ho se dovedl držet i pružně reagovat na přání hostů. A měl velkou trpělivost, což je deviza nedocenitelná! Doporučuji!
20
čec
2013
Milan a Markéta
Želechovice
DJ Jaromír Šmída doprovázel náš svatební den na VÝBORNOU!!! Hudební výběr pro všechny věkové generace,skvělá spolupráce při svatební zábavě...Byli jsme moc spokojeni a co je nejdůležitější,tak i naši hosté a za to VELIKÉ DÍKY A MOC DOPORUČUJEME!!!
20
čec
2013
Andrea & Michael Wright
Zamek Loucen
DJ Michal byl naprosto vynikající a velice vstricny. Zabava nevazla a DJ nam zahral vse co jsme chteli. Nase svatba byla cesko-anglicka a i presto nebyl zadny problem v komunikaci a vsichni hoste se velice dobre bavili. DJ Michal s nami zustal az do sameho rana, coz bylo naprosto fantasticke :o) Diky Michalovi mame nadherne vzpominky na nas svatebni den. Dekujeme... Andrea a Michael
13
čec
2013
Petra a Zdeněk
Znojmo
Mohu jen všem doporučit dj Jarka! Plnil funkci dobrého moderátora celého svatebního dne, vhodně vybíral písničky pro všechny věkové kategorie. Byli jsme spokojeni!
29
čen
2013
Lenka a Marek
Prostějov
Lepšího DJ než Jardu Šmídu jsme vybrat nemohli !! Zajistil nám jak skvělé ozvučení venkovního obřadu, tak i bezchybnou hudební produkci během celého svatebního dne. Má široký repertoár, všichni si přišli na své a všichni se skvěle bavili :) Posíláme VELKÉ DÍKY A DOPORUČUJEME !!!
22
čen
2013
Jana a Jirka
Prostějov
Zvažovali jsme živou hudbu nebo DJ, nakonec jsme se rozhodli pro Jardu a jsme za to moc rádi, protože to rozjel úplně maximálně a živá hudba taky nechyběla, protože nám zazpíval Jarkův kamarád Tomáš Jurenka, takže nakonec bylo obojí. Jarek je super i jako moderátor, žádná písnička nebyla problém zahrát - prostě palec nahoru :o). Příští rok se budou brát známí a už mají tvoji vizitku :o)
Pavla a Martin
Alenina Lhota
Dj Michala rozhodně doporučujeme! Velice příjemný člověk, všem zahrát, co si přali a dotvořil tak skvělou atmosféfu celé naší svatby, kdy se všichni bavili a tančili dlouho do noci. Děkujeme!
Míša a Dan
Kozov
S DJ Jardou jsme byli strašně moc spokojeni. Znali jsme ho již z předchozí svatby sestry, takže jsme vsázeli na jistotu. Kromě toho, že dokáže vystihnout atmosféru a tomu uzpůsobit repertoár a zahraje cokoli na přání, tak skvěle komentuje a moderuje dění. Ne každá nevěsta si chce například obíhat přítomné dámy, aby šly chytat kytice, nebo se snažit lidem oznámit že bude první tanec, jestli by mohli na parket, tohle vše nemusíte řešit, když máte skvělého DJ. Moc děkujeme!

Hráli jsme pro Vás ?
Napište nám jak se Vám to líbilo!